}

تاسیس هیراد

شرکت طراحی مشاوره مهندسی صنایع تولیدی بهبود الکترونیک هیراد در سال 1374 بنام تجاری صبا (صنایع بهبود الکترونیک) وارد عرصه طراحی و تولید مدارهای الکترونیک کشور گردید  و توانست هم در زمینه ی سخت افزاری و هم نرم افزاری در این صنعت افتخار آفرینی کند.

 • در بخش سخت افزاری،  شرکت هیراد توانسته است به گونه ای ویژه با دانش کارشناسان خبره خود و بومی سازی تخصصی، یکی از بزرگترین تولید کنندگان ایرانی در زمینه های زیر باشد
 1. یوپی اس های دفتری و صنعتی از 600 VA تا 400KVA بصورت تکفاز و سه فاز
  2 . یوپی اس های لاین اینتراکتیو سینوسی و شبه سینوسی
  3 .  اینورترهای صنعتی تا توان 100KVA
  4 . درایو آسانسور
  5 .  رکتیفایر
  6 . کانورتر
  7 .  شارژرهای صنعتی و مخابراتی
  8 .  اینورترهای خورشیدی
  9 .  استابلایزر

10 . ترانس های خشک کم ولتاژ و ولتاژ بالا رزینی

 

اولین تولیدات شرکت بین سالهای 1374 تا 1376 ، تولید سیستم یوپی اس دفتری تا توان   5KVA بر اساس طرح داخلی بود و درحال حاضر تولیدات شرکت تا توان 400KVA نصب و راه اندازی شده و در سایت کارفرما در حال کار می باشد.

 

مهندسی معکوس

وجود مشکلات شرکت های داخلی در استفاده از باتری های اسیدی در تولیدات خود ، و اینکه غالبا از استانداردهای بین المللی پیروی نمی کردند، منجر شد که شرکت هیراد در سال 1376 تصمیم بگیرد  قسمتی از تولیدات خود را بر اساس مهندسی معکوس انجام دهد.

 •  به همین منظور، اولین تولید خود براساس مهندسی معکوس با انتخاب سیستم 600VA شرکت امریکایی APC با موفقیت انجام داد و با برند تجاری صبا در بازار عرضه کرد
 • با تولید موفق سیستم APC در ایران ، شرکت هیراد در زمره اولین تولید کنندگان ایرانی که محصولات خود را با باتری های سیلد اسید در بازار ارائه کرد ، قرار گرفت.
                                    اولین تولید کننده سیستم های هوشمند در ایران

شرکت در همان سال شروع به مهندسی معکوس سیستم هوشمند میکروپروسوسوری APC کرد که این پروژه نیز با موفقیت همراه بود و افتخار اولین تولید کننده سیستم های هوشمند در ایران ، نصیب شرکت گردید و  با این سیاست تاکنون موفق به انجام امور مهندسی معکوس در دستگاه های مختلف و توان های بالاتر تا توان 400کیلوولت آمپر شده است و در برخی موارد با توجه به نیاز کشور و یا خواست کارفرما ، تغییرات لازم اجرا شده است.

لازم به ذکر است کلیه نرم افزار ها توسط تیم تحقیق و توسعه شرکت هیراد نوشته می شوند؛ این بدین معنی است که در صورت نیاز به اعمال هرگونه تغییرات در دستگاه ، شرکت هیراد به راحتی می تواند این کار را انجام دهد.

شرکت از سال 1392 به شرکت بهبود الکترونیک هیراد رسما تغییر نام داد

رشد و توسعه هیراد

 

 • با گسترش طرح های مختلف و کسب دانش فنی همگام با مطرح ترین برندهای موجود در بازارهای جهانی ، شرکت هیراد وارد عرصه ارائه محصولات تخصصی گردید و افتخار همکاری و عرضه محصولات منطبق بر استانداردهای بین المللی به شرکت های معتبر ایرانی مانند:
 • مترو تهران
 • مخابرات کل کشور
 • صنایع نظامی
 • مراکز بیمارستانی
 • سفارت خانه های مستقر در ایران
 • مراکز علمی صنعتی
 • و…

را پیدا کرد

شرکت هیراد در سال  1394 توانست به جمع شرکت های دانش بنیان کشور ملحق بپیوندد

در سالهای اخیر شرکت هیراد علاوه بر عرضه محصولات تخصصی و تحقیق و توسعه در زمینه محصولات برق الکترونیک ، عرضه محصولات بصورت بدون نام (  OEM ) به شرکت های همکار و تولید محصولات خاص بر اساس سفارش مشتری را در سیاست کاری خود قرار داده است.

نظرات

رضایتنامه مشتریان هیراد

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه

خط 3

شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه

خط 7

شرکت مهندسین مشاور حمل و نقل ریلی بهروی تهران

شرکت راه آهن شهری تهران و حومه

مترو

شرکت مهندسین مشاور پژوهش

خط 2 و5 مترو

مخابرات استان همدان

اداره کل پست استان تهران

X